Aké sú saniach tvarohový koláč

Ako často sa stane, predpoklady pre vznik nového produktu mal dlhý čas, a samotný výrobok nie je uvedená v zhone. V tomto prípade, na radosť detí a ich rodičov, sme lepší, pretože teraz máme veľký výber nafukovacích saniach cheesecakes. Zoznámiť sa s tejto zábavnej zimné vozidlo bolo možné, pred niekoľkými rokmi, ale táto myšlienka nie je nová. V Sovietskych časoch tam boli také vzrušenie o zamestnanie, a vynálezcov, ktoré sa snažili prispôsobiť pneumatiky pre zostup zo zimného hill.
Mimochodom, enhanced “autobus”, označované ako sledge-cheesecakes, v Západných krajinách nazýva snowtubing.

Aj bez úzkej pozornosť ukazuje, že sa skladajú sledge-cheesecakes z pneumatík, ktoré sú nafúknuté. Jeho tvar je často kolo, niekedy oválne. Mimo pneumatiky kryt trvanlivý materiál. Okrem toho, pripojte ťažné lano a rukoväť pre upevnenie spolujazdca. V spodnej časti tvarohový koláč je vyrobená z odolného PVC, ktoré zabezpečuje sklzu a vysokú odolnosť proti oderu na povrchu listov.
Ako dieťa sledge-cheesecakes líšia od dospelých?

Nafukovacie sánky je vyrobený v zmiešaných farbách podobné chrobákov alebo iné zábavné variácie. Oni tiež majú jednoduchú konštrukciu a nízku hmotnosť. Kvalita z uvedených parametrov, nebude trpieť. Štandardná veľkosť autobus výrobcovia ponúkajú 75 cm, 90 cm, 100 cm, 110 cm. Oboznámiť sa s návrhmi, napríklad na webových stránkach deluxesport.

Tí rodičia, ktorí chcú kúpiť tvarohový koláč pre jazdu na horskej dráhe dvore, môžete pozornosť na úzky cheesecakes, s priemerom 30 cm. Toto miniatúrne vatrushka neobsahuje autobusom, ktorý nahrádza krúžok peny.
Sani-koláče sľub cestujúcich veľa zobrazení, pretože sú ľahké a poskytuje pomerne rýchly zostup z hory.
Aký je rozdiel medzi sledge-cheesecakes z iných zimných vozidiel?

Tvarohový koláč len jednoduchšie listov. Ale pri jazde na horskej dráhe na tvarohový koláč by mali byť na pozore, pretože s rýchly zostup je možné točiť veľmi rýchlo, a preto stratiť rovnováhu a spadnúť. Ak sú deti ešte malé, nemali by sme im umožní jazdiť zo značnej výške, alebo sám. Vysoká nosnosť pneumatiky môžu byť použité súčasne niekoľko ľudí.

Výhodou sledge-cheesecakes je, že môžu prísť dolu z kopca s vrstvou snehu. Ďalšia pozitívna vlastnosť autobus je, že nevyžaduje veľa úložného priestoru, je len potrebné vytiahnuť ho a zabaľte ho do ďalšej zimy. Tento kompaktný nafukovacie sánky môžete vziať so sebou na chate alebo na babička v obci.Mnohé deti sú radi, že si tieto cheesecakes s vami na rybníku v lete, tak tieto pneumatiky možno považovať za univerzálny zábavu.

Cenová politika rôznorodé, všetko bude závisieť od kvality materiálu a iné veci.

Pri vymenúvaní všetky pozitívne stranách Sani-cheesecakes, musím upozorniť rodičov, že môžu byť veľmi nebezpečné, ak nepovažujem triviálne bezpečnostné požiadavky. Nemôžete byť bezohľadný, keď zostupne z vysokej hory a skúste skočiť na sánky. Povrch horská dráha musí byť bezpečná, bez kameňov, kríkov a iných prekážok.
Ak dieťa nemá dostatok skúseností na týchto zariadení nie je stojí za to riziko, výber príliš vysoké a strmé kopce.

Zdroj: špecialista na detský nábytok